Powrót

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące wdrażania rozporządzeń Komisji Europejskiej ustanawiających Kodeksy Sieci i Wytyczne w obszarze energii elektrycznej

19 czerwca 2017, 13:58

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące wdrażania rozporządzeń Komisji Europejskiej ustanawiających Kodeksy Sieci i Wytyczne w obszarze energii elektrycznej

PSE S.A. zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wdrażania Kodeksów Sieci i Wytycznych, będących Rozporządzeniami Komisji Europejskiej, mających na celu budowę jednolitego rynku energii elektrycznej w UE, poprzez harmonizację rynków i zasad funkcjonowania krajowych systemów elektroenergetycznych. W trakcie spotkania omówione zostaną zagadnienia związane z wdrażaniem Kodeksów Sieci i Wytycznych w zakresie:
Przyłączania do sieci (kodeksy przyłączeniowe);
Zarządzania siecią (kodeksy operacyjne);
Funkcjonowania rynku (kodeksy rynkowe).
Głównym celem spotkania będzie zapoznanie uczestników krajowego rynku energii elektrycznej z zagadnieniami ogólnymi związanymi z Kodeksami Sieci i Wytycznymi, głównymi zagadnieniami które regulują (w tym wskazanie obszarów w których będą wpływały na funkcjonowanie krajowego rynku energii elektrycznej) oraz przedstawienie wymaganych i realizowanych działań związanych z wdrożeniem Kodeksów Sieci i Wytycznych.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie PSE S.A. w Auli im. Stefanii Kasprzyk w dniu 5 lipca 2017 w godz. od 10.00 do 15.00.

Udział w spotkaniu prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres jakub.guzikowski@pse.pl do dnia 28 czerwca 2017 r.

W zgłoszeniu prosimy o podanie poniższych danych:

Imię i Nazwisko
Nazwa firmy
Stanowisko
Marka oraz numer rejestracyjny auta
W przypadku pytań organizacyjnych prosimy o kontakt telefoniczny z p. Jakubem Guzikowskim pod numerem telefonu +48 22 242 1497.