Staże i Praktyki

W PSE S.A. doceniamy młodych i zdolnych ludzi. Dla studentów oraz absolwentów co roku organizujemy Energetyczny Staż, który daje możliwość spróbowania swoich sił we wszystkich obszarach działalności naszej Spółki. Ponadto zapraszamy studentów i absolwentów na nieodpłatne praktyki. W czasie trwania stażu jak i praktyk studenci/absolwenci dołączają do zespołu specjalistów, pracują razem z nimi nad realnymi projektami, dzięki czemu zdobywają bezcenne doświadczenie.

Wielu z naszych stażystów zostaje z nami na dłużej. Bardzo nas to cieszy, gdyż jest to znak, że pracuje im się z nami dobrze. My natomiast zyskujemy specjalistów, którzy znają już naszą firmę i obowiązujące w niej zasady.

 

Energetyczny Staż

Jesteś świeżo po studiach lub wkrótce je kończysz i chcesz pracować w sektorze elektroenergetycznym? Weź udział w Energetycznym Stażu w PSE!

Do udziału w Energetycznym stażu zapraszamy osoby z najlepszymi wynikami w nauce, posługujące się językiem obcym na poziomie min. B2, aktywnie udzielające się w kołach zainteresowań lub organizacjach studenckich, otwarte na współpracę, zorientowane na wyniki oraz gotowe do zdobywania nowych doświadczeń.

Wybranym osobom oferujemy:

Program  realizujemy w Konstancinie-Jeziornie, Bydgoszczy, Radomiu, Warszawie, Katowicach i Poznaniu.

Rozpoczęliśmy rekrutację do VIII edycji programu Energetyczny Staż! Aplikować należy przez ogłoszenia znajdujące się tutaj lub na https://www.pracuj.pl/

 

Praktyki

Studentów oraz absolwentów przez cały rok zapraszamy na nieodpłatne praktyki. Oferta dotyczy wszystkich obszarów działalności firmy. Będziesz pracował pod okiem specjalistów, zdobywając cenne doświadczenia.

Co powinieneś zrobić przed rozpoczęciem praktyk?

Pytania dotyczące praktyk oraz CV kieruj na adres: praktyki@pse.pl


Do zobaczenia!