Spotkanie informacyjne dotyczące funkcjonowania Portalu Partnera Biznesowego
Wydarzenie realizowane w ramach Spotkanie informacyjne dotyczące funkcjonowania Portalu Partnera Biznesowego
Wprowadzenie PSE S.A. zapraszają OSDp, podmioty posiadające moduły wytwarzania energii typu D oraz pozostałych SGU zainteresowanych wymianą danych dla potrzeb planowania pracy i prowadzenia ruchu KSE do udziału w spotkaniu, podczas którego zostaną przedstawione podstawowe informacje oraz wymagania, jakie powinni spełniać partnerzy biznesowi OSP zobowiązani do przekazywania danych do OSP dla potrzeb planowania pracy i prowadzenia ruchu KSE za pośrednictwem PPB oraz PWDP.
Opis wydarzenia

Spotkanie odbędzie się w trybie zdalnym 17 listopada 2020 r., w godzinach od 11:00 do 12:30. Zainteresowanych udziałem w spotkaniu informacyjnym prosimy o zapisy za pośrednictwem dedykowanego formularza rejestracyjnego. Narzędzie wykorzystywane do wideokonferencji posiada limit 500 użytkowników. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Nagranie ze spotkania zostanie udostępnione po spotkaniu na kanale PSE S.A. w serwisie YouTube.

REJESTRACJA

Rejestracja na spotkanie informacyjne odbywa się poprzez formularz rejestracyjny. W ciągu kilku godzin od rejestracji powinni Państwo otrzymać automatyczną wiadomość z adresu Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. <no-reply@clickmeeting.com> z linkiem do wydarzenia. Jeśli nie otrzymali Państwo wiadomości należy sprawdzić skrzynkę spam, a w przypadku braku otrzymania wiadomości skontaktować się z organizatorami spotkania (pse@pse.pl).

JAK DOŁĄCZYĆ DO SPOTKANIA

Zaproszenie wraz z instrukcją dołączenia do spotkania otrzymają Państwo automatycznie poprzez e-mail po dokonaniu rejestracji. Aby dołączyć do spotkania należy w dniu spotkania informacyjnego kliknąć w przycisk „dołącz” lub wkleić adres pokoju webinarowego w okno swojej przeglądarki. Zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę wydarzenia. Po wpisaniu swojego imienia dołączą Państwo do spotkania. Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia, zgodnie z zaleceniami dostawcy, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge (w kolejności od najbardziej polecanej).

Harmonogram warsztatu
  • 17.11.2020, 11:00
  • 17.11.2020, 12:30