Chcesz być na bieżąco z informacjami od PSE?

Zapisz się do newslettera lub skorzystaj z naszych kanałów RSS.

więcej...

Powrót

Umowa CSIRE - spotkanie informacyjne

3 stycznia 2024, 11:39

Umowa CSIRE - spotkanie informacyjne
OIRE zaprasza 17 stycznia 2024 r. na spotkanie dotyczące omówienia podstaw prawnych Umowy CSIRE i sposobu jej zawarcia oraz kwestii dotyczących Wniosku o zawarcie Umowy.

Spotkanie odbędzie się w trybie online* na platformie Click Meeting w godzinach 11:00-13:00 w środę 17 stycznia br. Zainteresowanych udziałem uprzejmie prosimy o zapisywanie się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

 

ZAPISY

Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez formularz rejestracyjny. W ciągu kilku następnych godzin po zapisaniu się powinni Państwo otrzymać automatyczną wiadomość z adresu Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. <no-reply@clickmeeting.com> z linkiem do wydarzenia.

Jeśli nie otrzymają Państwo wiadomości w ciągu 48 godzin od rejestracji należy sprawdzić skrzynkę spam, a w przypadku jej braku uprzejmie prosimy o kontakt: konferencje@pse.pl

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO SPOTKANIA

Zaproszenie wraz z instrukcją dołączenia do spotkania otrzymają Państwo automatycznie e-mailem po dokonaniu rejestracji przez PSE. Aby dołączyć do spotkania należy w dniu spotkania informacyjnego kliknąć w przycisk „dołącz” w otrzymanym zaproszeniu lub wkleić adres pokoju webinarowego w okno swojej przeglądarki. Zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę wydarzenia. Po wpisaniu swojego imienia dołączą Państwo do spotkania. Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia, zgodnie z zaleceniami dostawcy, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge (w kolejności od najbardziej polecanej). Spotkanie jest nagrywane w celach technicznych.

 

* Warunkiem technicznym umożliwiającym udział w spotkaniu online jest dostęp do komputera wraz z dostępem do sieci internetowej oraz aktualna wersja przeglądarki: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Będzie również możliwość dołączenia do spotkania poprzez urządzenie mobilne (tablet lub smartfon). Szczegóły techniczne przekażemy w odpowiedzi na zgłoszenie udziału.