Chcesz być na bieżąco z informacjami od PSE?

Zapisz się do newslettera lub skorzystaj z naszych kanałów RSS.

więcej...

Powrót

Warsztaty dotyczące Technicznych Standardów Systemów Informacyjnych oraz organizacji testów technicznych integracji

4 stycznia 2024, 12:37

Warsztaty dotyczące Technicznych Standardów Systemów Informacyjnych oraz organizacji testów technicznych integracji
OIRE zaprasza 19 stycznia 2024 r. na spotkanie dotyczące omówienia zmian w Technicznych Standardach Systemów Informacyjnych (TSSI) oraz organizacji testów technicznych integracji.

Spotkanie odbędzie się stacjonarnie w siedzibie PSE oraz on-line* na platformie Click Meeting w godzinach 12:00-14:00 w piątek 19 stycznia br. Zainteresowanych udziałem uprzejmie prosimy o zapisywanie się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

 

ZAPISY

Zgłoszenie udziału, z podaniem imienia i nazwiska uczestnika, adresu mailowego (oraz w przypadku dojazdu samochodem numeru rejestracyjnego pojazdu), zależnie od wybranej opcji spotkania:

  • stacjonarne w siedzibie PSE w Konstancinie-Jeziornie (ul. Warszawska 165), prosimy wysyłać na adres: pse@pse.pl
  • on-line*:  rejestracja poprzez formularz rejestracyjny. W ciągu kilku następnych godzin po zapisaniu się powinni Państwo otrzymać automatyczną wiadomość z adresu Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. <no-reply@clickmeeting.com> z linkiem do wydarzenia. Jeśli nie otrzymają Państwo wiadomości w ciągu 48 godzin od rejestracji należy sprawdzić skrzynkę spam, a w przypadku jej braku uprzejmie prosimy o kontakt: konferencje@pse.pl

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO SPOTKANIA ON-LINE

Zaproszenie wraz z instrukcją dołączenia do spotkania otrzymają Państwo automatycznie e-mailem po dokonaniu rejestracji przez PSE. Aby dołączyć do spotkania należy w dniu spotkania informacyjnego kliknąć w przycisk „dołącz” w otrzymanym zaproszeniu lub wkleić adres pokoju webinarowego w okno swojej przeglądarki. Zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę wydarzenia. Po wpisaniu swojego imienia dołączą Państwo do spotkania. Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia, zgodnie z zaleceniami dostawcy, zalecamy korzystanie z aktualnych wersji przeglądarek: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge (w kolejności od najbardziej polecanej). Spotkanie będzie nagrywane w celach technicznych.

 

* Warunkiem technicznym umożliwiającym udział w spotkaniu online jest dostęp do komputera wraz z dostępem do sieci internetowej oraz aktualna wersja przeglądarki: Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge. Będzie również możliwość dołączenia do spotkania poprzez urządzenie mobilne (tablet lub smartfon). Szczegóły techniczne przekażemy w odpowiedzi na zgłoszenie udziału.