Powrót

Zaproszenie na drugie spotkanie informacyjne dotyczące wdrażania rozporządzeń Komisji Europejskiej ustanawiających Kodeksy Sieci i Wytyczne w obszarze energii elektrycznej

22 grudnia 2017, 14:28

Zaproszenie na drugie spotkanie informacyjne dotyczące wdrażania rozporządzeń Komisji Europejskiej ustanawiających Kodeksy Sieci i Wytyczne w obszarze energii elektrycznej
PSE S.A. zapraszają do udziału w drugim spotkaniu informacyjnym dotyczącym wdrażania Kodeksów Sieci i Wytycznych, będących Rozporządzeniami Komisji Europejskiej, mającymi na celu budowę jednolitego rynku energii elektrycznej w UE, poprzez harmonizację rynków i zasad funkcjonowania krajowych systemów elektroenergetycznych. W trakcie spotkania omówione zostaną zagadnienia związane z aktualnym stanem prac nad wdrażaniem Kodeksów Sieci i Wytycznych w zakresie:
  • Funkcjonowania rynku (obszar rynkowy).
  • Przyłączania do sieci (obszar przyłączeniowy);
  • Zarządzania siecią (obszar operacyjny);

Spotkanie organizowane jest w nawiązaniu do poprzedniego spotkania dotyczącego wdrażania Kodeksów Sieci i Wytycznych, które odbyło się w siedzibie PSE S.A. w Konstancinie-Jeziornie w dniu 5 lipca 2017 r. W trakcie tego spotkania prelegenci zapowiedzieli organizację kolejnego spotkania dotyczącego wdrażania Kodeksów Sieci i Wytycznych.

Głównym celem spotkania będzie przedstawienie uczestnikom krajowego rynku energii elektrycznej aktualnych zagadnień związanych z Kodeksami Sieci i Wytycznymi, wskazanie głównych obszarów, w których podjęte lub zrealizowane zostały działania wdrożeniowe (w tym wskazanie obszarów, w których działania te będą wpływały na funkcjonowanie krajowego rynku energii elektrycznej) oraz przedstawienie planowanych działań związanych z wdrożeniem Kodeksów Sieci i Wytycznych.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie PSE S.A. w Auli im. Stefanii Kasprzyk w dniu 8 lutego 2018 r. w godz. od 10.00 do 15.00.

Udział w spotkaniu prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres patryk.zak@pse.pl do dnia 31 stycznia 2018 r.

W zgłoszeniu prosimy o podanie poniższych danych:

  1. Imię i Nazwisko
  2. Nazwa firmy
  3. Stanowisko
  4. Marka oraz numer rejestracyjny auta

W przypadku pytań organizacyjnych prosimy o kontakt telefoniczny z p. Patrykiem Żakiem pod numerem telefonu +48 22 242 1563.