Chcesz być na bieżąco z informacjami od PSE?

Zapisz się do newslettera lub skorzystaj z naszych kanałów RSS.

więcej...

Powrót

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące wdrażania rozporządzenia Komisji Europejskiej ustanawiającego kodeks sieci dotyczący stanu zagrożenia i stanu odbudowy systemów elektroenergetycznych

12 lutego 2018, 12:25

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące wdrażania rozporządzenia Komisji Europejskiej ustanawiającego kodeks sieci dotyczący stanu zagrożenia i stanu odbudowy systemów elektroenergetycznych
PSE S.A. zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wdrażania Rozporządzenia Komisji (UE) 2017/2196 z dnia 24 listopada 2017 r. ustanawiającego kodeks sieci dotyczący stanu zagrożenia i stanu odbudowy systemów elektroenergetycznych (Kodeks Sieci ER). W trakcie spotkania zaprezentowane i omówione zostaną zagadnienia związane z realizowanym na poziomie europejskim, regionalnym i krajowym procesem wdrażania Kodeksu Sieci ER.

Głównym celem spotkania będzie przedstawienie uczestnikom krajowego rynku energii elektrycznej zagadnień związanych z wdrożeniem Kodeksu Sieci ER, w szczególności: sporządzenia wykazu rozdzielni istotnych dla procedur ujętych w planie odbudowy, opracowania planu obrony systemu, planu odbudowy, kwestii związanych z systemami komunikacji głosowej, zasad zawieszania i przywracania działań rynkowych oraz zasad rozliczeń w przypadku zawieszenia działań rynkowych.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie PSE S.A. w Auli im. Stefanii Kasprzyk w dniu 26 lutego 2018 r. w godz. od 10.00 do 15.00.

Spotkanie ma charakter otwarty, udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagane jest jedynie dokonanie zgłoszenia chęci uczestnictwa drogą elektroniczną na adres krzysztof.czarnecki@pse.pl w terminie do dnia 20 lutego 2018 r.

W zgłoszeniu prosimy o podanie poniższych danych:

  1. Imię i Nazwisko
  2. Nazwa firmy
  3. Stanowisko
  4. Marka oraz numer rejestracyjny auta (jeżeli dotyczy)

W przypadku pytań organizacyjnych prosimy o kontakt telefoniczny z p. Krzysztofem Czarneckim pod numerem telefonu +48 22 242 22 25.