Powrót

Komunikat w sprawie publikacji w języku angielskim aneksów do umów o świadczenie usług przesyłowych z Przedsiębiorstwami Obrotu

1 grudnia 2005, 00:00

Komunikat w sprawie publikacji w języku angielskim aneksów do umów o świadczenie usług przesyłowych z Przedsiębiorstwami Obrotu
Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 grudnia 2005 r. na stronie internetowej OSP pod adresem /web/pse-eng/news/-/asset_publisher/3Fgvz5d5z4ax/content/announcement-of-the-publication-form-of-annex-to-the-standard-agreement-for-the-provision-of-transmission-services-for-the-trading-company-which-regulates-the-conditions-of-participation-in-cross-border-exchange-as-from-1-january-2006, zostały opublikowane w języku angielskim następujące dokumenty:
  1. aneks do standardowej umowy o świadczenie usług przesyłowych z kontrahentem typu Przedsiębiorstwo Obrotu;
  2. tekst jednolity standardowej umowy o świadczenie usług przesyłowych z kontrahentem typu Przedsiębiorstwo Obrotu,

regulujące m.in. warunki uczestnictwa kontrahenta typu Przedsiębiorstwa Obrotu w wymianie międzysystemowej począwszy od dnia 1 stycznia 2006 r., w związku z wprowadzeniem w życie dokumentu Rules for coordinated auctions of transmission capacity at the common borders of ČEPS, a.s., E.ON Netz GmbH, PSE-Operator S.A., Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s., Vattenfall Europe Transmission GmbH for the year 2006.

Aneks do standardowej umowy o świadczenie usług przesyłowych z kontrahentem typu Przedsiębiorstwo Obrotu i tekst jednolity standardowej umowy są tłumaczeniem opublikowanych w języku polskim w dniu 28 listopada 2005 r. na stronie internetowej OSP dokumentów o których mowa w ww. pkt. 1) i 2).