Chcesz być na bieżąco z informacjami od PSE?

Zapisz się do newslettera lub skorzystaj z naszych kanałów RSS.

więcej...

Powrót

Komunikat OSP dotyczący testów FIT wprowadzanych zmian na rynku bilansującym

30 stycznia 2024, 15:52

Komunikat OSP dotyczący testów FIT wprowadzanych zmian na rynku bilansującym

Zgodnie z opublikowanym harmonogramem wdrożenia Warunków Dotyczących Bilansowania (harmonogram), 19 lutego br. rozpoczynają się testy funkcjonalne wprowadzanych zmian na rynku bilansującym (ang. Functional Integration Tests, FIT). W celu przeprowadzenia tych testów prosimy każdego z uczestników rynku bilansującego (URB) o przekazanie wiadomości z następującymi informacjami:

  • nazwa podmiotu będącego URB,
  • adres poczty elektronicznej i nr telefonu, które będą wykorzystywane przez URB lub operatora rynku danego URB do kontaktu z PSE S.A. na potrzeby przeprowadzenia testów FIT,

pocztą elektroniczną, w terminie do 5 lutego br., na adres testy-rb@pse.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Testy – zgłoszenie danych kontaktowych”.

7 lutego br. na przekazane przez URB adresy poczty elektronicznej zostaną przesłane scenariusze testów FIT oraz zaproszenie na spotkanie, podczas którego zostaną omówione organizacja testów FIT oraz scenariusze testów FIT. Spotkanie odbędzie się w formule online, przy wykorzystaniu narzędzia MS Teams, 13 lutego br. o godzinie 11:00.