Chcesz być na bieżąco z informacjami od PSE?

Zapisz się do newslettera lub skorzystaj z naszych kanałów RSS.

więcej...

Ludzie PSE

W cyklu "Ludzie PSE" pracownicy spółki opowiadają o swojej pracy i jej znaczeniu. W ten sposób pokazujemy różne obszary działalności Operatora Systemu Przesyłowego z perspektywy osób, które za nie odpowiadają.

 

 

W tej części o swoich obowiązkach opowiedziała Magdalena Maksymowicz, która pracuje w Centralnej Jednostce Inwestycyjnej PSE, zajmującej się budową i rozbudową infrastruktury przesyłowej.

Ludzie PSE - Magdalena Maksymowicz

 

 

W kolejnej części cyklu Ludzie PSE wystąpił Michał Straus, kierownik Wydziału Przyłączeń w Departamencie Rozwoju Systemu, który opowiedział, jak przebiega proces przyłączania nowych jednostek do Krajowego Systemu Elektroenergetycznego.

Ludzie PSE - Michał Straus

 

 

W trzeciej części Karol Wolański z Departamentu Współpracy Międzynarodowej opowiedział o swoich obowiązkach m.in. przy projekcie łączenia rynków energii elektrycznej w Europie.

Ludzie PSE - Karol Wolański

 

 

W drugiej części Piotr Gołębiewski, kierownik CERT PSE, jednostki odpowiedzialnej za zapewnienie cyberbezpieczeństwa w spółce.

Ludzie PSE - Piotr Gołębiewski

 

 

W pierwszej części: Juliusz Kowalczyk, ekspert w Sekcji Regulacji Europejskich Departamentu Przesyłu, który na co dzień musi "tłumaczyć" elektroenergetykę na język prawniczy.

Ludzie PSE - Juliusz Kowalczyk