Jak rekrutujemy?

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne odbywały się w przyjaznej atmosferze. Dbamy o komunikację z kandydatem na każdym etapie rekrutacji.

 

Krok 1: Zapoznamy się z Twoim CV

Twoje dokumenty aplikacyjne zostaną poddane wstępnej selekcji, przeanalizujemy je pod kątem wymaganych dla danego stanowiska kompetencji i kwalifikacji. Jeśli Twoje doświadczenie i wiedza wpisują się w nasze oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą.

 

Krok 2:  Zadzwonimy

Telefonicznie zaprosimy Cię na spotkanie w dogodnym dla obu stron terminie.

 

Krok 3: Spotkamy się osobiście lub online

Spotkanie to dobry moment, aby się poznać – opowiedz nam o swoim doświadczeniu i umiejętnościach. Pytaj, jeśli nie wszystko jest dla Ciebie jasne. W przypadku niektórych stanowisk stosujemy dodatkowe narzędzia sprawdzające poziom umiejętności (np. testy językowe, analityczne). O ich ewentualnym wykorzystaniu zawsze uprzedzamy wcześniej. Obecnie, w związku z sytuacją epidemiczną, nasze procesy rekrutacyjne prowadzimy zdalnie przy wykorzystaniu popularnej aplikacji do rozmów wideo.

 

Krok 4: Damy znać, jak Ci poszło

Bez względu na wynik procesu rekrutacyjnego, otrzymasz od nas informację zwrotną. Kandydatom, którzy z sukcesem przeszli cały proces rekrutacji, przedstawiamy ofertę pracy (może to będziesz właśnie Ty :) ). Jeżeli zostanie ona zaakceptowana, podpiszemy umowę. I co istotne – dla nas Twój komfort jest najważniejszy, dlatego też na każdym etapie rekrutacji gwarantujemy dyskrecję i zachowanie poufności.

 

Krok 5: Witaj w PSE!

Pozytywne przejście wszystkich etapów oznacza, że za chwilę powitamy Cię w PSE. Nie obawiaj się pierwszych dni pracy – zadbamy o Ciebie! Do zobaczenia na onboardingu, czyli naszym Kompasie na Start!

 

W procesie rekrutacji korzystamy dodatkowo z:

  • Testów SHL
  • Testów znajomości języków obcych
  • Innych testów wynikających z profilu stanowiska
  • Próbek prac

 

Jeżeli wśród naszych ogłoszeń nie widzisz takiego, które odpowiadałoby Twoim umiejętnościom, po prostu kliknij APLIKUJ i wypełnij formularz.

 

Piątki z rekruterem

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do Joanny Wójcik z działu HR w naszej firmie. Wyślij maila na adres joanna.wojcik@pse.pl lub zadzwoń tel. 512 737 327. Asia przez dwie godziny (9-11) w KAŻDY PIĄTEK będzie odpowiadać na Wasze pytania. Pogadajmy! 

 

 

Koalicja na rzecz Przyjaznej Rekrutacji
 

Jesteśmy członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji – inicjatywie zrzeszającej ok. 350 pracodawców, którzy promują dobre, przyjazne praktyki rekrutacyjne i budują lepsze standardy w tym zakresie. Działamy zgodnie z Kodeksem Dobrych Praktyk i Podręcznikiem Koalicjanta. Jesteśmy dumni z członkostwa i nie ustajemy we wspieraniu kandydatów ubiegających się o pracę.

 

Inwestor w Kapitał Ludzki to pierwszy w Polsce program badawczo-certyfikacyjny, nagradzający przedsiębiorstwa za prowadzoną politykę personalną.